Krycí plachty, to je dost široký pojem a každý si možná představí něco jiného. Krycí plachty slouží k mnoha účelům a mají široké využití. Dají se využít v domácnosti, na zahradě, v autodopravě, ve stavebnictví … Zkrátka všude.

Krycí plachty v domácnosti a zahradě

Plachty a fólie mohou sloužit i v domácnosti a na zahradě. Krycí plachtou můžeme zakrýt pískoviště, zahradní nábytek, stavební materiál, ale třeba také bazén, jezírko, či využít jako stínidlo do pergoly. Můžeme je využít třeba i na zakrytí plotu, abychom měli větší soukromí před sousedy, zkrátka využití jsou stovky.

Krycí plachty na auta

Krycí plachta najde své široké využití také v automobilovém průmyslu a autodopravě. Klasické autoplachty, které zakrývají naše čtyřkolé miláčky jsou všem známé. Ale využijeme je také na zakrytí přívěsných vozíků, zakrývají kamióny, motorky, ale třeba i vagóny vlaků. Mají na tyto účely skvělé vlastnosti a jsou často využívány v různých tvarech, rozměrech a gramážích.

Zakrývací plachty ve stavebnictví

Ve stavebnictví mají krycí plachty velké uplatnění. A to jak na zakrytí sypkých materiálů, jako je písek, nebo štěrk, ale také na zakrytí nářadí, pytlů s cementem a jiným materiálem a podobně. Využívají se ale třeba také na zakrytí fasád, lešení, rozdělaných střech a podobně. Pro stavební účely umíme vyrobit krycí plachty přímo na míru, dle požadavků. Protože těch může být mnoho. Někomu stačí klasické plachty, které se prodávají v nejpoužívanějších rozměrech, ale máme i požadavky na mnoho atypických rozměrů, které běžně neseženete.

Další využití a výhody krycích plachet

Jak vidíte využití jsou stovky. Psali jsme tu o pár základních a nejběžnějších využití krycích plachet, ovšem mohli bychom pokračovat hodiny a hodiny. Proč jsou vlastně krycí plachty tak využívané? Mají totiž skvělé vlastnosti. Jsou ohebné, dobře skladné, dají se jednoduše ostříkat a očistit, a přitom jsou pevné, nepromokavé a skvěle odolávají vnějším vlivům počasí. Krycí plachty se dělají v různých gramážích dle jejich použití. My pro vás umíme vyrobit plachtu jakékoliv gramáže, jakékoliv velikosti a tvaru. Stačí nám zaslat nezávaznou poptávku.